Úvod / Informácie / Možnosti dopravy
Tlačiť

Možnosti dopravy

Vedeli ste, že...?

- pri objednávke nad 58 EUR máte u nás dopravu kamkoľvek na území SR zdarma?

- tovar, ktorý máme na sklade, počas pracovnej doby expedujeme zvyčajne do 2 hodín od prijatia Vašej objednávky?

- v pracovné dni doručujeme Vaše objednávky kamkoľvek na Slovensku do 24 hodín?

- pre včasné a bezpečné doručenie zásielok využívame služby renomovaných kuriérskych spoločností GEIS, GLS, DPD, UPS, pričom Vaše zásielky sú poistené proti poškodeniu ?

- tovar si po telefonickej alebo mailovej dohode môžete u nás vyzdvihnúť aj vo večerných hodinách, dokonca aj v sobotu či v nedeľu?

Možnosti dopravy

On-line vinotéka topwine.sk ponúka dve  možnosti prevzatia objednaného tovaru. Môžete si vybrať ten, ktorý Vám viac vyhovuje:

1) Dovoz prostredníctvom partnerskej kuriérskej služby GEIS, DPD, UPS, GLS

Rýchly a spoľahlivý spôsob, ako Vám doručiť Váš tovar. Uvedené kuriérske spoločnosti sú v procese prepravy rýchle a spoľahlivé. Váš tovar je počas prepravy chránený proti nárazom a poškodeniu špeciálnym  obalom. Po obdržaní platby je Vami objednaný tovar expedovaný do 2 hodín a kuriérskou službou doručený do nasledovných 24 hodín, ak zvolíte ako spôsob platby dobierku tovar Vám v pracovné dni expedujeme do 2 hodín od prijatia objednávky. Preprava tovaru k Vám teda trvá nie viac ako 24 hodín.

Preprava k Vám je spoplatnená podľa aktuálnych cenníkov kuriérskej služby. Výšku prepravného sa dozviete v procese objednávania. Cenu Vám náš systém automaticky vyráta v závislosti od hmotnosti zásielky pred potvrdením a odoslaním objednávky. Vaše zásielky sú poistené kuriérskou spoločnosťou. Pri výbere tohoto spôsobu prepravy, Vás bude kuriér kontaktovať na zadané telefónne číslo ohľadom času doručenia.


Tento spôsob má hneď viacero výhod:

  • pri objednávke nad 58 EUR je doprava zdarma
  • doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk -- domov alebo do práce
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa momentálne Vaša zásielka nachádza
  • v cene aj poistenie balíka
  • v prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie, druhý pokus o doručenie v cene

 

2) Osobný odber

Ponúkame Vám aj možnosť osobného odberu. Pri výbere tohoto spôsobu, Vás budeme telefonicky, alebo mailom kontaktovať a dohodneme dátum a čas odberu tovaru. U nás si tovar môžete po telefonickej alebo mailovej dohode vyzdvihnúť aj vo večerných hodinách, dokonca aj v sobotu či v nedeľu.

 V prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia, alebo ak máte akúkoľvek otázku ohľadom doručenia prípadne iné otázky neváhajte nás kontaktovať: 

 

Ak Vaša objednávka presiahne hodnotu 58 Eur s DPH, dopravu budete mať úplne zdarma.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

677250ca9c07422d409c609eaa74875a

Vyhľadávanie

4f8be3cf6557c245976a7fcb5ef49f1c
 

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.