Úvod / Informácie / Možnosti platby
Tlačiť

Možnosti platby

Nakupovanie u nás je pohodlné aj vďaka početným možnostiam platby za tovar.

Ponúkame Vám:

• možnosť platby hotovosťou (dobierka, hotovosť pri osobnom prevzatí tovaru),
• platby za Váš tovar bankový prevodom (máme bankové účty v nasledovných slovenských bankách - Tatra banka, UniCredit Bank a ČSOB).
• možnosť platby kreditnými a debetnými kartami ZBK, VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard

Tu nájdete podrobný prehľad možností ako platiť v našom internetovom obchode:

Možnosti platby

Dobierka

Vami objednaný tovar je zaslaný prostredníctvom partnerskej kuriérskej služby na zadanú adresu. Za tovar zaplatíte až po jeho prevzatí kuriérovi. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

Hotovosť

Objednaný tovar môžete samozrejme uhradiť aj v hotovosti, v prípade, že využijete možnosť osobného odberu,

Predfaktúra

V tomto prípade Vám pošleme (elektronicky) zálohovú faktúru a následne môžete objednávku zaplatiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky. Váš tovar bude doručený do 24 hodín od pripísania platby na náš účet spolu s faktúrou ako daňovým dokladom.

Bankový  prevod

platby za Váš tovar je možné zrealizovať aj bankový prevodom 

Platba platobnou kartou:

GP webpay - E-Comm (platba prostredníctvom platobných kariet - moderný spôsob platby. Platba kreditnými a debetnými kartami ZBK, VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Maestro. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodný aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine Vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód, pozri obrázok nižšie). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú. (Viac informácií o službe GP webpay)

 

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

677250ca9c07422d409c609eaa74875a

Vyhľadávanie

 

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.