Úvod / Informácie / Obchodné podmienky
Tlačiť

Obchodné podmienky

Vážení zákazníci, v zmysle platných legislatívnych noriem Slovenskej republiky, predovšetkým v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku, Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, Zákona č. 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov, Zákon č. 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona č. 128/2002 Z. z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebiteľa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 284/2002 Z.z. a tiež za účelom stanovenia jasných a zrozumiteľných pravidiel pre bezproblémové nakupovanie na www.topwine.sk sú stanovené nasledovné obchodné a dodacie podmienky:

Obchodné podmienky

Naším hlavným cieľom je Vaša maximálna spokojnosť – snažíme sa robiť všetko preto, aby ste sa na našich stránkach cítili dobre a bezpečne. Tomuto cieľu podriaďujeme všetku našu činnosť a toto krédo máme na pamäti aj pri riešení neštandardných situácií.

 Pravidelne uskutočňujeme prieskumy trhu, rozprávame sa s našimi dodávateľmi - vinármi aby sme Vám vždy ponúkli tovar s aktuálne najlepším pomerom kvality a ceny. Na zakúpený tovar u nás sa vzťahuje záručná lehota. Pri nákupe tovaru na diaľku u nás máte možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní.

 

Za všetkých okolností sa Vám snažíme vyjsť v ústrety!

 

Všeobecné obchodné podmienky a Reklamačný poriadok internetového obchodu www.topwine.sk

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

677250ca9c07422d409c609eaa74875a

Vyhľadávanie

 

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.