Úvod / Informácie / Prečo nakupovať u nás
Tlačiť

Prečo nakupovať u nás

Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom eshope. Na tejto stránke sa vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré vám nákup v našom eshope prinesie.

Prečo nakupovať u nás

Pri nákupe nad 58 EUR máte u nás dopravu zdarma kamkoľvek na území SR

Doručenie vín do 24 hodín Ak u nás zrealizujete objednávku do cca 15,00 hod na druhý deň často už v dopoludňajších hodinách máte kdekoľvek na Slovensku zásielku doručenú na Vami zvolenú adresu) Sme pravdepodobne (porovnávame pravidelne 11 najväčších e-shopov s vínom na Slovensku) najrýchlejší e-shop s vínom na Slovensku.

Osobný odber pripravený do 1 hodiny Pri osobnom odbere vieme pre Vás zásielku pripraviť aj s daňovými dokladmi do 1 hodiny...                                                                                                                                    

Expedovanie zásielok do 2 hodín Viete, že viac ako 85 % objednávok expedujeme do 120 minút od prijatia objednávky (pri platbe „dobierka“) resp. do 120 minút od prijatia platby na náš bežný účet?

Zasielanie vín už od 1 fľaše - neobmedzujeme Vás na “kartónové” balenie t.j. že by ste si u nás museli objednať z každého druhu vín len násobky 6 fl, alebo aby objednávka bola zložená z viacerých druhov vín, ale vždy v násobkoch 6 fl.

hot-line - od 9,00 - 19,00

Možnosť osobného prevzatia tovaru aj vo večerných hodinách a cez víkendy U nás máte zaručený individuálny prístup - ak potrebujete zrealizovať osobný odber objednávky vo večerných hodinách, prípadne cez víkend radi vám vyhovieme – je potrebné si mailom prípadne telefonicky dohodnúť dátum a približný čas prevzatia.

Možnosť bankového prevodu v 3 bankách ako aj možnosť platby platobnou kartou. Máme pre vás pripravenú mimoriadne širokú paletu platobných nástrojov. U nás popri platbe v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru, môžete za tovar platiť dobierkou, prevodom na bankový účet v jednej z nasledovných piatich bánk (UCB, ČSOB, TB) a môžete tiež využiť možnosť platby platobnou kartou

Možnosť zaslania darčeku s venovaním Pre Vás, ktorí chcú urobiť radosť svoijm blízkym, rodinným príslušníkom, priateľom, známym, či obchodným partnerom sme pripravili celý rad darčekových setov, ku ktorým si môžete vybrať to správne blahoželanie - či už ide o jubileum, meniny, narodeniny, svadbu č iinú významnú príležitosť.

Stačí si len vybrať ten správny darček, zvoliť blahoželanie, ktoré sa Vám páči a do poznámky pri objednávaní vpísať text blahoželania, poprípade pri zadávaní samotnej objednávky popri adrese doručenia a iných náležitostiach zvoliť darčekové balenie.

Váš oslávenec tak od Vás dostane prostredníctvom topwine.sk darček s kartou - blahoželaním, na ktorej je Vaše prianie vpísané rukou, aby sme zachovali čaro osobného, a v prípade Vášho priania bude darček zabalený do pôsobivého darčekového balenia.

Možnosť zaslania darčeku v špeciálnom darčekovom balení. Dajte doručiť svoj darček v peknej elegantnej darčekovej krabici s farebnou potlačou. Prekvapte svojich adresátov darčeku aj samotným balením – pekná darčeková krabica s farebnou potlačou dodá Vášmu darčeku slávnostný charakter, navyše umožní aj bezpečnú prepravu darčeku a v prípade vín je vhodná aj na uskladnenie vín, takže príjemca vína ho ani nemusí vybaľovať, len ho uloží vo vašom obale na uskladnenie...

Garancia ceny - ceny nemeníme, môžete sa spoľahnúť, že vína u nás nakúpite v tej istej cene dnes, ale aj na Vianoce, prípadne v tých častiach roka, keď je po vínach zvýšený záujem.

Široká ponuka exkluzívnych vín - ako jeden z mála obchodov v strednej Európe ponúkame takmer kompletnú ponuku 100 b. Parkerov z Bordeaux

Spoľahlivé skladovanie vín (zachovanie kvality). Vína, ktoré Vám ponúkame sú skladované v sklade s vlastnou klimatizačnou a rekuperačnou vzduchotechnickou jednotkou.

Všetky vína reálne skladom (vo výnimočných prípadoch napr. pri väčšej objednávke z jedného druhu, prípadne ak v krátkom časovom intervale prijmeme viac objednávok na tú istú položku, môže sa stať, že sme v danom okamihu u takejto položky vypredaní. Za takéto ojedinelé prípady sa vopred ospravedlňujeme)

Vína priamo od vinárov (maximálne zachovanie kvality) ideálne skladované vína napr. z fy. Víno Mrva Stanko, či Elesko idú priamo k nám...

Veľký výber darčekových balení a doplnkov k vínu Momentálne máme jednu z najširších ak nie najširšiu ponuku darčekových balení a doplnkov k vínu na slovenskom internete (viac ako 70 položiek)

SMS a mailová komunikácia. O odoslaní objednávky Vás informujeme e-mailom prípadne SMS správou.

 

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

677250ca9c07422d409c609eaa74875a

Vyhľadávanie

4f8be3cf6557c245976a7fcb5ef49f1c
 

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.